Beatbox Martez z pokladne až na veľké pódia…

Teejay 07/31/2014 0

Najproduktívnejšieho beatboxera na česko-slovenskej scéne pozná asi každý… Áno je to Martin Studnička, umeleckým menom Martez (Beatbox Martez). Ako to je s jeho prácou a hobby?

Martez sa začal venovať beatboxu vo svojich 13 rokoch, kedy mu jeho brat ukázal čo je to vlastne beatbox. Netrvalo dlho a behom roku zvládol a naučil sa všetky prvé kroky. Avšak je to tiež ten moment, kedy si Martez uvedomil čo chce v živote robiť a hlavne čo ho napĺňa.

Martez má 21 rokov a za posledných 8 rokov sa dokázal vyšplhať na scéne tak vysoko, že mnohý začínajúci MC by mu len závideli. Za tento čas sa stihol odprezentovať na 200 koncertoch, kde hosťoval pri najznámejších menách česko-slovenskej scény. Ako Kali & Peter Pann, Kontrafakt, H16, Ektor, 4D, Separ

Mnohý by ani len z ďaleka nepovedali, že tento nadaný chalanisko má okrem svojho hobby aj skutočnú prácu, áno je to presne tak! Martez od podelka do piatku pracuje za pokladňov a cez víkendy ovláda všetky akcie a kluby.

Ako Martez sám potvrdil, práca beatboxera ho napĺňa natoľko, že sa vlastne ani nesťažuje na prácu pokladníka.

Martez má neľahkú cestu ku sláve, ale všetko čo doteraz dosiahol si vypracoval sám, vlastným úsilím a húževnatosťou. Preto aj také malé Know-How pre ostatných, ktorý sa len sťažujú!!! “Keď sa budeš snažiť a tvrdo makať na sebe a svojom talente, tak sa dá dosiahnuť naozaj všetko!”

Podpor Marteza tým že prídeš na jeho koncert, alebo nezabudni zdieľať aspoň jeho hudobné práce…

 

  

Leave A Response »