Eror a jeho plynulý priebeh na scéne…

Teejay 09/02/2014 0

Po dlhšej prestávke by sme Vám radi priniesli, či poukázali na ďalší talent na Slovenskej scéne, v dnešnej dobe sa rapu venuje už veľa mladých viac či menej nadaných ľudí, avšak berú si zlý príklad a idú na scénu s jedným, dvomi trackmi a myslia si o sebe aký sú dobrý… Avšak toto neplatí v tomto prípade.

Talentovaný “nováčik” s umeleckým menom Eror nieje žiadnou chybou na scéne, keď sa to tak vezme tak sa Eror začal rapu venovať už v skorých trinástich rokoch. Začal písaním textov a časom aj rapovaním do cudzích textov ale predovšetkým do Eminemových. Tak isto ako aj Eror tak zrejme asi aj väčšina čitateľov vyrastali a boli ovplyvnený slovenskou tvorbou ako Kontrafakt, Názov Stavby, Druha Strana a pod..

Nováčik, znie trošku smiešne, kedže tento talentovný MC pochadzajúci z Považskej Bystrice sa naozaj hudbe venuje už dosť dlho, je vidieť že tvrdo pracoval na sebe aby dosiahol to po čom naozaj tak veľmi túžil.

Nahrával spočiatku doma, avšak kvalita nebola úplne dobrá, tak sa Eror neuspokojil s domácim nahrávaním a skúšaním a preto začal vyhľadávať štúdio kde by mohol naplno skúšať a zlepšovať svoj flow… Netrvalo dlho a Eror si založil vlastné nahrávacie štúdio ERORRECORDS…

Tak isto ako aj jeho cesta rapom tak aj jeho nový track má Plynulý priebeh, track bol nahrávaný v štúdiu ERORRECORDS, kde v poslednej dobe vypúšta všetky svoje hudobné počiny.

Ale už dosť bolo rečí, vypočujte si jeho novú vec, Eror – Plynulý priebeh.

Eror – Plynulý priebeh

Leave A Response »