Jean Venom a jeho nový mixtape Warm UP

Teejay 11/01/2013 0

Mladý Ružomberský raper Jean Venom posiela von nový mixtape s názvom Warm Up. Mixtape slúži ako promo k pripravovanému projektu Amethyst, ktorý by mal vyjsť už začiatkom roku 2014.

Mixtape obsahuje prevažne prebraté inštrumentálky, no päť skladieb má aj originálne produkcie, o ktoré sa postaral Jean Venom, Freedo a Wegas. Na mixtape sa objavili aj hostia, a to členovia Jeanovej MPE crewLeyoph a Toxin, ďalej Joey Nepoznaný, Picasso a Bedes zo skupiny Buro Crew, u ktorého sa to celé nahrávalo a ktorého môžeš poznať z ich mixtapu Hodnoty alebo zo skladby Zatvor dvere od Plexa, ktorú Bedes produkoval. O mixáž skladieb sa postarali pol na pol Bedes a Jean Venom, iba skladbu Častokrát zvukovo ošéfoval Menfo /OrtoDogz), keďže sa objavila aj na Picassovom projekte.

O grafiku obalu sa postaral Leyoph, o fotografiu na CD Vráb photography. Tematicky je mixtape rôznorodý – nájdu sa tu typické reprezenty, uvedomelejšie témy, lovesong, R.I.P. skladba, nostalgické skladby a pod. Hudobne to čiastočne odráža Venomov vkus, je tam dirty south, trap, ale aj klasickejšie hip-hopové záležitosti ako napr. inštrumentálka zo Street Dreams (Nas) v skladbe Kľúče. Mixtape postupne bude do konca novembra celý uverejnený na MPE youtube kanáli, boli vytlačené aj nejaké fyzické kópie, kto by mal záujem, môže písať na jeanvenomofficial@gmail.com

Jean Venom – Warm up mixtape snippets

Leave A Response »