Label Level UP posiela von svoju spoločnú vec V našich rukách

Teejay 06/23/2014 0

Nezávislé hudobné vydavateľstvo Label Level UP pôsobiace na území Slovenskej a českej republiky posiela von svoju spoločnú vec s názvom V našich rukách. Neodbytnou súčasťou tohto labelu sú rappery, beatmakery, producenti, kameramani, grafici a čo by to bol za label keby nemal aj veľa fanúšikov…

Na začiatok čo to o Labeli Level UP:

Čo sa týka obsadenia rapperov patria tam : Gamba, Ledko a Alex z Bratislavy , Avisto z PRAHY , Mravec a Respot zo Šale a Pocker z Trnavy.

Medzi hlavných producentov tam momentálne patria Arný beats z Prahy (prevažne rapová a RNB hudba) , Hafo a Neutral z Bratislavy.

Čo sa týka klipov o väčšinu sa postaral DOPE PRODUCTION (Patrik Grečmal) ale ľudí ktorý stojá za týmto labelom je samozrejme ešte viac.

Cieľom Labelu Level Up je spájať mladé a talentované osobnosti a ťahať za jeden povraz. “Treba ukázať ľudom , že sú tu tvoriví ľudia , ktorí na to majú a idú si za svojím snom”.

Ale vráťme sa späť k videoklipu. Label Up celkovo podporil veľa raperov a zopár trackov sme tu mali už aj na stránke, ale teraz je ten správny čas, kedy by sme Vám chceli predstaviť prvú spoločnú vec pod týmto labelom, ktorá nesie názov V našich rukách. O klip sa postaral už vyššie spomínaný DOPE PRODUCTION. Celý videoklip sa natáčal v Bratislave. Ide skôr o pohodový sample v ktorom sa objavili hlavný interpreti Respot, Alex, Mravec a Avisto. Témou tohto tracku je myšlienka, ktorá hovorí o tom že život je len v našich rukách a je len na nás, ako s ním naložíme. Čo mimochodom poukazuje aj na spojenie tohto labelu.

Label Level UP plánuje aj do budúcna veľa nových vecí a spoluprác, avšak nepredbiehajme a nechajme sa prekvapiť.

Ak sa Vám práca tohto labelu páči alebo by ste ju chceli vidieť vo svojom klube tak ju neváhajte kontaktovať na – leveluplabelofficial@gmail.com

Taktiež môžete sledovať ich fanpage:

Youtube : LEVEL UP Label

Facebook : LEVEL UP Label

 

“Už dosť bolo zdržovania… sleduj videoklip, nech ti ujebe dekel!”

Level Up Label – V našich rukách

Leave A Response »