Strespez posiela nový videoklip Čo bolo a je!

Teejay 06/18/2014 0

Strespez je mladý Pezinčan ktorý sa rapu venuje už nejaký ten čas. Strespeza určite mnohý poznáte z jeho trackov ako je Bež alebo Mám v ppp!!! Oba tieto tracky vyvolali veľké ohlasy u poslucháčov a aj na scéne.

Dnes nám posiela úplne nový videoklip s názvom Čo bolo a je. Témou tohto tracku je Strespez-ova skate-ova minulosť a celkovo všeobecne veci, ktoré ho v minulosti ovplyvnili až po jeho súčasnú záľubu, ktorou je hudba/Rap.

Celé video si zobral na starosť ostrieľaný videomaker Šule aka. SuleDsgn, ktorý už má na konte viacero vydarených klipov. Videoklip bol natáčaný prevažne v Pezinku, hlavne na streche paneláku, kde ich počas natáčania navštívila mestká polícia. Avšak po drobnom vysvetlení všetko dobre dopadlo a pochopili že chalani nechcú skočiť. Ďalšie scény možte vidieť z Pezinského skate parku, odkiaľ Strespez odchádzal mierne podgurážený, keďže scény s flaškou točili na desiaty krát. V klipe si taktiež môžete všimnuť zábery s okolia Pezinského sídliska, či zábery z lesa v okolí Malaciek.

Celá skadba sa nahrávala v Pezinskom štúdiu La Familia De Sangre, o produkciu sa postaral Jeso s Blakkwoodlabelu. Na refréne môžete počuť speváka Michala Fritzmana a o mix a master sa postaral Matej Straka.

Avšak dosť bolo reči, už nechajte čítanie čítaním a vrhnite sa priamo na sledovanie videoklipu.

Leave A Response »